Roboty ziemne

Wykonujemy roboty ziemne przy użyciu profesjonalnego sprzętu budowlanego. Nasze usługi obejmują wszystkie prace, mające na celu umożliwienie posadowienia budynku na danym podłożu. Najczęściej wykonywane roboty ziemne to wykopy pod fundamenty, a także wyrównywanie terenu przy zastosowaniu ciężkiego sprzętu. Jako doświadczony wykonawca tego typu prac gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz terminowość. Dzięki nam Państwa inwestycja zostanie zrealizowana w krótkim czasie, fachowo i solidnie.

Wykopy fundamentowe pod budowę domów

Jedną z oferowaną Państwu usług są wykopy fundamentowe pod budowę domów i przyłączy wodnych, kanalizacyjnych i gazowych. Jest to pierwszy etap budowy, od jego prawidłowego wykonania zależy przebieg wszystkich prac i jakość wykonania całej inwestycji. Warto więc powierzyć realizację wykopów pod fundamenty specjalistom w tej dziedzinie, takim jak nasza firma. Realizujemy także wykopy wielkopowierzchniowe. Posiadamy profesjonalny i nowoczesny sprzęt, dzięki któremu wszystkie roboty ziemne wykonujemy dokładnie i sprawnie. Na wyposażeniu naszej firmy transportowo-usługowej znajdują się m.in.:
  • koparki kołowe, gąsienicowe, koparko-ładowarki,
  • minikoparki,
  • spychacz,
  • wywrotki.
Korzystamy ze sprzętu najwyższej jakości, który jest na bieżąco serwisowany, dzięki czemu gwarantujemy jego sprawność.

Kształtowanie i niwelacja terenu

Przygotowując grunt pod zabudowę można napotkać różnorodne trudności, takie jak na przykład nadmiar nierówności czy nieprawidłowo ukształtowany teren. W takich sytuacjach zalecane jest profesjonalne kształtowanie terenu. Oferowane przez nas usługi związane z niwelacją terenu pod inwestycję pozwolą stworzyć odpowiednie warunki funkcjonalne oraz wizualne dla późniejszych etapów przedsięwzięcia. W ramach niwelacji dokonujemy wyrównania terenu oraz redukcji wspomnianych niedoskonałości i nierówności.

Dla tych z Państwa, którzy chcieliby samodzielnie wykonać swoje inwestycje proponujemy wynajem maszyn z operatorem na preferowanych warunkach. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Ze względu na duże zainteresowanie, oferujemy również usługi kopania oraz pogłębiania stawów za pomocą specjalistycznych koparek hydraulicznych.