Wynajem maszyn z operatorem

Oferujemy naszym klientom wynajem maszyn z operatorem. Opcja ta to dobre rozwiązanie dla firm i osób, planujących wykonanie pojedynczej inwestycji lub prac budowlanych w ograniczonym zakresie. Wypożyczenie sprzętu jest bowiem znacznie tańsze niż jego zakup. W naszym asortymencie posiadamy maszyny o różnych parametrach technicznych, dlatego z pewnością znajdziecie Państwo u nas urządzenia, które pomogą Wam w realizacji wszelkiego rodzaju prac budowlanych.

Jakie maszyny budowane wypożyczamy?

Specjalizujemy się głównie w wynajmie koparek oraz minikoparek. Wśród maszyn budowlanych, które wypożyczamy, znajdziecie Państwo m.in.:
  • koparki kołowe i gąsienicowe,
  • koparko-ładowarki oraz ładowarki.
Oferowany sprzęt spełnia wszelkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa użytkowania oraz jest na bieżąco serwisowany. Dzięki temu pozostaje sprawny i niezawodny. Gwarantujemy konkurencyjne ceny najmu maszyn z operatorem, przede wszystkim koparek i minikoparek.

Do czego przydają się minikoparki?

Dużym zainteresowaniem naszych klientów cieszą się minikoparki. Urządzenia te spełniają wszelkie funkcje tradycyjnych koparek, ale ze względu na znacznie mniejsze rozmiary, mogą być używane wszędzie tam, gdzie powierzchnia pracy jest mocno ograniczona np. na tarasach i przydomowych trawnikach. Minikoparki wykorzystuje się przy realizacji takich prac jak m.in. kopanie rowów pod kable lub rurociągi.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wynajmu maszyn z operatorem.